Przeskocz do treści

„Sercem z maturzystami” ❤️ – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

30 kwietnia 2021 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Końskich miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21 pod hasłem „Sercem z maturzystami”. Zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego o godzinie 8.30 Pani Dyrektor Beata Jakubowska wręczyła uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce świadectwa z wyróżnieniem, statuetki „Najlepszy w zawodzie” ,wyróżnienia za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, konkursach, pracę na rzecz szkoły oraz aktywny udział w życiu artystycznym i Wolontariacie. Najlepszą absolwentką została Maria Balińska z klasy IV TPS uzyskując średnią ocen 5,66.

Szczególne wyrazy uznania skierowała Pani Dyrektor do rodziców uczniów za wzorowe wychowanie, osiągnięte wyniki w nauce, sumienne wypełnianie obowiązków szkolnych oraz godne zachowanie. Listy gratulacyjne otrzymali: Agnieszka i Wojciech Balińscy, Bożena i Grzegorz Krzywkowscy, Katarzyna i Piotr Bury, Anna i Andrzej Łyczek, Anna i Sebastian Garbacz, Iwona i Marek Jończyk, Justyna i Dariusz Szokalscy,
Anna i Radosław Piłat, Anna i Sebastian Garbacz ,Małgorzata i Mariusz Siek.

Podziękowanie za trud włożony w wychowanie młodzieży, przekazaną wiedzę skierowała Pani Dyrektor do wychowawców klas czwartych: Moniki Ogłozy, Bożenny Wielgosińskiej, Anny Teler-Bąk, Renaty Miler oraz grona pedagogicznego ZSP Nr 1 w Końskich.

👩‍🎓Najlepszy absolwent:
Balińska Maria IV TPS – 5,66 🏅

🧑‍🎓👩‍🎓Uczniowie z najwyższą średnią ocen:
Krzywkowski Jakub IV TPS – 5,52 🥇
Bury Bartosz IV TPS – 5,47 🥈
Łyczek Kacper IV TUiSEO – 5,33 🥉
Jończyk Krzysztof IV TI – 5,24
Szokalska Wiktoria IV TAK – 5,10
Piłat Michał IV TUiSEO – 5,00
Garbacz Norbert IV TUiSEO – 4,89
Siek Bartłomiej IV TPS – 4,78

💪Najlepszy w zawodzie:
IV TI- Jończyk Krzysztof
IV TAK – Szokalska Wiktoria
IV TUiSEO – Łyczek Kacper, Piłat Michał
IV TPS – Krzywkowski Jakub

🇬🇧Laureat konkursu z języka angielskiego:
Wilk Kamil IV TUiSEO –II edycji konkursu THE POINT ONLINE organizowanego przez Centrum Kształcenia Językowego ,, The Point”

⚽️Wyróżnienia za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych:
Trojecka Paulina IV TUiSEO – tenis stołowy, piłka siatkowa
Bujakowski Sebastian IV TE – tenis stołowy
Świercz Patryk IV TE – piłka siatkowa
Kowalski Mateusz IV TPS – piłka ręczna, piłka nożna
Krzywkowski Jakub IV TPS – piłka ręczna, LA
Staromłyński Bartosz IV TPS - piłka ręczna, piłka nożna
Szokalska Wiktoria IV TAK – LA
Grot Kuba IV TI – piłka ręczna
Grzegorczyk Mateusz IV TI – piłka nożna
Kosmal Damian IV TI – piłka nożna
Majewski Mateusz IV TI – piłka ręczna
Majkrzak Kacper IV TI – LA
Smołuch Maciej IV TI - piłka ręczna

Praca na rzecz szkoły:
Kamińska Sylwia IV TAK
Młodzińska Ewelina IV TAK

Wyróżnienia za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i konkursach:
Jaborowski Paweł IV TE – LA, piłka nożna, konkursy wiedzy obronnej, udzielania I pomocy i przeciwpożarowych.

Wyróżnienie za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i aktywny udział w życiu artystycznym szkoły:
Balińska Maria IV TPS – LA, konkursy i akademie szkolne
Wysokiński Wojciech IV TPS – LA, tenis stołowy, konkursy i akademie szkolne

Wyróżnienie za reprezentowanie w poczcie sztandarowym – poczet szkolny i Armii Krajowej Końskie:
Pękala Krzysztof IV TI
Kosmal Damian IV TI
Kuśmierczyk Konrad IV TI
Jaborowski Paweł IV TE

Scroll Up Skip to content