Przeskocz do treści

SZLACHETNA PACZKA 2018

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna samorządu ZSP nr 1 w Końskich wziął udział w XVIII edycji akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”.
Akcja kierowana jest do najuboższych rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Młodzież z koneckiego „Mechanika” zorganizowała w szkole zbiórkę pieniędzy wśród uczniów, nauczycieli oraz pracowników obsługi. Udało się zebrać 865,88 zł oraz dary w postaci kołder i środków czystości. Za zebrane pieniądze została zakupiona niezbędna odzież, żywność o przedłużonym terminie ważności oraz środki czystości dla rodziny z okolic Radoszyc.
Wszystkim, którzy wsparli akcję należą się podziękowania, ale te szczególne kierowane są kilku osobom najbardziej zaangażowanym w akcję czyli: Kamilowi Polakowi z klasy 3 TI, Wojciechowi Wysokińskiemu z klasy 2TPS, Kacprowi Dąbrowskiemu z klasy 1TI oraz Adamowi Szczerkowi z klasy 3TI.
Konecki „Mechanik” po raz kolejny stanął na wysokości zadania, okazując wielkie serce w bezinteresownym pomaganiu najbardziej potrzebującym.

Scroll Up Skip to content