Przeskocz do treści

KOCIE IGRZYSKA

Mamy nowy rok szkolny, który jest wyjątkowy. Na świecie szaleje pandemia, dlatego musimy dbać o zdrowie swoje i naszych najbliższych. Konieczność pracy w mniejszych grupach zmusiła nas do zmodernizowania corocznych obchodów tak zwanego „Rajdu Kota”.

Dzięki konieczności zastosowania dystansu, zrodził się nowy pomysł stworzenia cyklu zajęć dla pierwszoklasistów. „Kocie Igrzyska” wprowadziły nową formę działań integracyjnych. Uczniowie klas pierwszych rywalizowali w kilku zadaniach, które rozplanowano na cały miesiąc wrzesień. Pozwoliło to na zaangażowanie sił całej klasy i wymusiło intensywniejszą współpracę. Zaszyfrowane wiadomości, „kocia musztra” czy zaprojektowanie logo klasy, to tylko niektóre zadania jakie musieli wykonać nowicjusze.

Laur zwycięstwa przypadł klasie I TE/TPS. To oni przez najbliższy rok będą pełnić funkcję lidera pierwszoklasistów i to ich salę ozdabiać będzie statuetka porcelanowego kota. Zwycięstwo klasy upamiętnione będzie w galerii „Legendarnych Kotów”.

„Kocie Igrzyska” zakończyły się wspólnym spotkaniem przy grillu, oczywiście z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa.

Dziękujemy Radzie Rodziców oraz właścicielom Zakładów Mięsnych Zychowicz z Daleszyc za wsparcie akcji.

Skip to content