Przeskocz do treści

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich zakończyli rok szkolny 2020/2021.

Ze względów epidemicznych tegoroczna uroczystość podzielona została na dwie części. O godzinie 9.00 wszystkich zgromadzonych w świetlicy szkolnej przywitała pani dyrektor Beata Jakubowska: „Drodzy Uczniowie, z okazji zakończenia tego bardzo trudnego dla Was roku szkolnego gratuluję Wam wyników i życzę wspaniałego wypoczynku ale nie zapominajcie o bezpieczeństwie podczas wakacji”.

Następnie uczniowie wyróżniający się pod względem nauki, zachowania i pracy na rzecz szkoły otrzymali nagrody oraz pamiątkowe statuetki, które zostały zaprojektowane i wykonane przy użyciu szkolnej drukarki 3D. Uczniowie, którzy brali udział w poczcie sztandarowym Szkoły otrzymali podziękowanie od pana Grzegorza Pieca - Starosty Koneckiego za reprezentowanie szkoły w uroczystościach upamiętniających wydarzenia historyczne i patriotyczne na terenie Powiatu Koneckiego.

Patryk Cieśliński z klasy 2TE i Anna Trudnos z klasy 2pTAK zostali kandydatami do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Weronika Bednarczyk z klasy 3TI otrzymała stypendium Dyrektora Szkoły.

Patrycja Zamachowska z klasy 3TAK otrzymała wyróżnienie Dyrektora Szkoły (ufundowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Mechanika).

Uczniowie wyróżniający się pod względem nauki (najwyższe średnie):

  • Patryk Cieśliński 2TE – 5,73
  • Weronika Bednarczyk 3TI – 5,71
  • Anna Trudnos 2pTAK – 5,62
  • Patryk Pawliński 2TI – 5,50
  • Rafał Gąszcz 2TE – 5,47
  • Wiktoria Podiasdła 2TAK – 5,47
  • Kinga Witkowska 2pTI – 5,35
  • Jakub Pawlik 2TI – 5,29
  • Angelika Opler 3TAK – 5,13
  • Kuba Telec 3TI – 5,07
  • Natalia Sosnowska 1TUISEO – 5,05
  • Szymon Dąbrowski 1TI – 5,00
  • Amelia Biniek 2pTAK – 5,00
  • Ewelina Szmit 2TAK – 5,00
  • Kamil Momot 1TAK – 4,95
  • Miłosz Sieroń 1TI – 4,95
  • Dominik Dudka 1TE – 4,88
  • Julia Stępień 3TAK – 4,87
  • Jakub Koziński 1TI – 4,85
  • Dominik Sadliński 3TE – 4,80
  • Paweł Żurawski 1TI – 4,79
  • Klaudiusz Przepióra 3TI – 4,79
  • Klaudia Margas 2TAK – 4,76
  • Alicja Nowak 2TI – 4,76

Uczniowie ze stuprocentową frekwencją:

  • Oskar Domagała 1TPS
  • Patrycja Sinkiewicz 3TAK

Uczniowie wyróżnieni za udział w pocztach sztandarowych szkoły:

  • Łukasz Szymański 3TPS
  • Karol Gajewski 2pTI
  • Mateusz Nowak 2pTPS
  • Jan Domagała 2pTUISEO
  • Michał Sykus 2pTPS
  • Kamil Szczerek 2pTPS
  • Łukasz Ziółkowski 1TPS
  • Hubert Barnik 3TUISEO
  • Wiktor Piec 3UISEO

Uczniowie wyróżniający się za pracę na rzecz szkoły:

  • Oliwia Szczygielska 3TAK
  • Patrycja Wojnowska 3TAK
  • Katarzyna Stasińska 3TAK
  • Patrycja Sinkiewicz 3TAK
  • Patrycja Zamachowska 3TAK
  • Julia Stępień 3TAK
  • Angelika Opler 3TAK
  • Daria Małecka 3TAK

O godzinie 10:00 uczniowie poszczególnych klas spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami od których otrzymali świadectwa.

Scroll Up Skip to content