Przeskocz do treści

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla klas 4

29 kwietnia 2022 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Końskich odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22 dla uczniów klas maturalnych pod hasłem „Ostatni raz z moją klasą”.


Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Pani dyrektor Beata Jakubowska powitała przybyłych gości: Dziekana Wydziału Prawa i Bezpieczeństwa Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach doktora Waldemara Cisowskiego, pana Dariusza Banasika członka Zarządu Powiatu, grono pedagogiczne, rodziców, przewodniczącą Rady Rodziców panią Annę Białas oraz młodzież.


Następnie wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, statuetki „Najlepszy w zawodzie” oraz dyplomy za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, poczcie sztandarowym, pracę na rzecz szkoły oraz 100% frekwencję.


Podczas uroczystości pani dyrektor skierowała do młodzieży słowa Starosty Koneckiego pana Grzegorza Pieca, który życzył absolwentom w imieniu własnym i całego Zarządu Powiatu znakomitych wyników na maturze, dostania się na wymarzone uczelnie, a w przyszłości wielu zawodowych sukcesów oraz podejmowania mądrych życiowych decyzji.


Dziekan Wydziału Prawa i Bezpieczeństwa Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach dr Waldemar Cisowski wręczył Dominikowi Sadlińskiemu z klasy IV TE i Jakubowi Wróblowi z klasy IV TUiSEO stypendia ufundowane przez WSEPiNM.


Podziękowanie za trud włożony w wychowanie, troskę, przekazaną wiedzę młodzieży skierowała Pani Dyrektor do wychowawców klas czwartych: Agnieszki Krakowiak, Edyty Janiszewskiej, Grażyny Nowak, Adama Kacperskiego oraz grona pedagogicznego ZSP Nr 1 w Końskich.


Część artystyczną wraz z uczniami przygotowali wychowawcy klas trzecich: Katarzyna Bury, Eliza Ferens-Kozubska i Teresa Kornecka.

Najlepszy absolwent:
Bednarczyk Weronika – IV TI – 5,75

Najwyższa średnia:
Bednarczyk Weronika – IV TI – 5,75
Kuba Telec – IV TI – 5,16
Klaudiusz Przepióra – 4,84
Angelika Opler – IV TAK – 4,80

Najlepszy w zawodzie:
Angelika Opler – technik architektury krajobrazu
Dominik Sadliński – technik elektryk
Kuba Telec – technik informatyk
Paweł Kołba – technik pojazdów samochodowych
Jakub Wróbel – technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Wyróżnienia za sport
Weronika Bednarczyk – IV TI
Wiktoria Jończyk – IV TI
Marcin Świercz – IV TI
Piotr Białas – IV TUiSEO
Patrycja Zamachowska – IV TAK
Katarzyna Stasińska – IV TAK
Wiktor Sękowski – IV TE
Michał Popielski – IV TE
Łukasz Szymański – IV TPS
Mateusz Fidelus – IV TPS

Wyróżnienia za sztandar
Wiktor Piec – IV TUiSEO
Hubert Barnik – IV TUiSEO
Łukasz Szymański – IV TPS
Dominik Nowak – IV TI

Skip to content